Blog

Tiger Enterprise Nedir?

14 Aralık 2017  |  Bilgi Kütüphanesi  |  0

Büyük yapıları ayakta tutmak, sevk ve idare edebilmek ancak enterge çalışan sistemler ile mümkündür. İşletmelerin, finansal işlem, muhasebe, sabit kıymet ve üretim departmanlarının rapor ihtiyaçlarını karşılayan Logo Tiger ENTERPRISE programı kendi segmentinde Türkiye'nin en çok tercih edilen programıdır.

Logo Tiger ENTERPRISE , büyük yapıların, sistematik ve entegre bir biçimde yönetilebilmesi için yazılmış bir ERP çözümüdür. Sunduğu çoklu döviz desteği, farklı dil seçenekleri ve uluslar arası raporlama imkanları ile sınır ötesi ihtiyaçlarda da destekçinizdir.

Siz sadece, Logo Tiger ENTERPRISE'ın ticari ve yönetim sistemi modüllerinden tüm operasyonel işlemlerinizi yapın, işlemin ilgili olduğu diğer tüm modüllere otomatik kayıt işlemini logo tiger enterprise yapsın.

İşletmenizde kurulacak yapı ve erp çözümleri ile ayrıca raporlama zahmetinden ve zaman kaybından kurtulun. Tüm mali durumunuz her an elinizin altında olsun. Yeni açılımlar yapabilmek için doğru kararlar vermek, doğru kararlar verebilmek, doğru bilgiyi düzenli olarak alabilmeye bağlıdır.

Doğru ve güncellenebilir bilgiyi size sunacak yönetim sisteminin adı Logo Tiger ENTERPRISE'dır... Logo Tiger ENTERPRISE doğru bir yapılandırma ile zaten büyük olan işletmenizin yönetmenizde en büyük destekçiniz olacaktır.

Siz sadece köklü bir geçmişi ve uluslararası vizyonu olan işletmenizi, doğru kararlarla, daha ileriye taşımaya odaklanınYorumlar

Bu yazıya henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!


Yorum Gönder